ZAHRADNICTVÍ, VE KTERÉM VÁM PORADÍ

ZAHRADNÍ CENTRUM

Vše co hledáte, na jednom místě

V našem zahradním centru naleznete široký výběr trvalek, keřů, okrasných travin i stromů nejrůznějších velikostí v počtu až stovek druhů. Nejen, že si u nás můžete rostlinu koupit, dostanete od nás také cenné rady jak rostlinu vysadit a následně o ni pečovat. 

U nás naleznete vše potřebné a navíc se o Vás postará vstřícný a odborný zahradník. V současnosti plánujeme nové prostory, abychom pro Vás i nadále udržovali nejvyšší úroveň kvality našich služeb.

TO VŠE U NÁS NAJDETE

Rostlinky, keře i stromy nejrůznějších velikostí a druhů

JEHLIČNATÉ DŘEVINY

LISTNATÉ DŘEVINY 

VŘESOVIŠTNÍ DŘEVINY

SKALNIČKY A TRVALKY

OKRASNÉ TRÁVY

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

REALIZACE A ÚDRŽBA ZAHRAD

Kompletní servis Vaší zeleně

Zajistit Vám umíme i realizaci zahrady. Spolu se zahradním architektem vytvoříme místo k Vašemu odpočinku. Ať už Vaše zahrada slouží k lenošení na lehátku či jako relaxace při zahradničení. Vaši zahradu můžeme vysadit v nejrůznějších moderních stylech, jelikož pravidelně sledujeme trendy v této oblasti. 

Lidé také často žádají o kompletní celoroční servis zahrady či využívají konkrétní služby jako je péče o trávníky, péče o dřeviny, výsadba a další.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového

Když dne ubývá, horka přibývá. Slunce peče - déšť poteče. Co červenec neupeče, to již srpnu neuteče.

Končí doba pro dobývání rostlin z volné půdy. Letos jsme expedovali opravdu velké kousky. Jsme rádi, když naši zákazníci mohou ušetřit kus svého života, aby jim přinášely vzrostlé rostliny ihned stín za vedra, potěchu oka a celkovou radost. Pamatujte však, že tyto velké kousky potřebují i velkou péči a nepodceňujte zálivku, hnojení i kontrolu...

Červen studený - sedlák krčí rameny. Jestli červen mokrý bývá, obilí pak málo rodívá. Jak červen teplem září, takový bude i měsíc září.

HORÁK A SYNOVÉ, OKRASNÉ ŠKOLKY s.r.o.
info@horak-skolky.cz
+420 573 380 464

Za drahou 1276
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Česká republika

DIČ: CZ26215390
IČO: 26215390