ZAHRADNICTVÍ, VE KTERÉM VÁM PORADÍ

ZAHRADNÍ CENTRUM

Vše co hledáte, na jednom místě

V našem zahradním centru naleznete široký výběr trvalek, keřů, okrasných travin i stromů nejrůznějších velikostí v počtu až stovek druhů. Nejen, že si u nás můžete rostlinu koupit, dostanete od nás také cenné rady jak rostlinu vysadit a následně o ni pečovat. 

U nás naleznete vše potřebné a navíc se o Vás postará vstřícný a odborný zahradník. V současnosti plánujeme nové prostory, abychom pro Vás i nadále udržovali nejvyšší úroveň kvality našich služeb.

TO VŠE U NÁS NAJDETE

Rostlinky, keře i stromy nejrůznějších velikostí a druhů

JEHLIČNATÉ DŘEVINY

LISTNATÉ DŘEVINY 

VŘESOVIŠTNÍ DŘEVINY

SKALNIČKY A TRVALKY

OKRASNÉ TRÁVY

DOPLŇKOVÝ SORTIMENT

REALIZACE A ÚDRŽBA ZAHRAD

Kompletní servis Vaší zeleně

Zajistit Vám umíme i realizaci zahrady. Spolu se zahradním architektem vytvoříme místo k Vašemu odpočinku. Ať už Vaše zahrada slouží k lenošení na lehátku či jako relaxace při zahradničení. Vaši zahradu můžeme vysadit v nejrůznějších moderních stylech, jelikož pravidelně sledujeme trendy v této oblasti. 

Lidé také často žádají o kompletní celoroční servis zahrady či využívají konkrétní služby jako je péče o trávníky, péče o dřeviny, výsadba a další.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si, co je nového

Čeká Vás práce na plný úvazek a spolupráce při tvorbě zahradních realizací, od rodinných zahrádek po liniové výsadby. Pestrá práce pro milovníka přírody.

Hodně-li v dubnu vítr duje, stodola se naplňuje.
Je-li v dubnu krásně a povětří čisté, bude květen nepříjemný jistě. V dubnu hrom - nebojí se mrazu strom.

Březen - za kamna vlezem. Jestli březen kožich stáhl, duben rád by po něm sáhl. Suchý březen, stude duben, mokrá máj - bude v stodole ráj.

HORÁK A SYNOVÉ, OKRASNÉ ŠKOLKY s.r.o.
info@horak-skolky.cz
+420 573 380 464

Za drahou 1276
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Česká republika

DIČ: CZ26215390
IČO: 26215390