Aktuality

 • 9. března 2017 - Aktuální nabídka Jaro 2017

  Aktuální nabídku pro PROFI zákazníky si můžete stáhnout >zde<

 • roubování

  8. března 2017 - Roubování

  Roubování již končí a rovnou se přesouváme do expedice. Tady je malé ohlédnutí v projektu. který chystáme se Svazem školkařů:

  Roubování

 • 1. března 2017 - Everybody do školky

  Film k motivování mladých pro zahradnický obor:

  Všichni do školky

 • Výstava Maďarko

  3. září 2016 - Burza Maďarsko

  Ve dnech 8.-9.9. se účastníme výstavy v Maďarském Szombathely.

  Jste sdečně zváni.

 • 3. září 2016 - Nová nabídka podzim 2016

  V sekci nabídek je nová veloobchodní nabídka.

 • ZB

  13. ledna 2016 - ZELENÁ BURZA 2016

  Vážení kolegové srdečně Vás zveme do Brna na pátý ročník kontraktační výstavy ZELENÁ BURZA

  Pozvánka ZB 2016

 • 1. července 2013 - Za zahradníky USA

  Spolu s dalšími deseti kolegy ze Svazu školkařů jsme podnikli krátkou desetidenní misi za zahradníky USA. Zjistili jsme že jsou výrazně lepší v marketingu a organizaci práce. Viděli jsme světovou jedničku na poli zpracování semen květin a jejich šlechtění. Potěšilo nás však, že používané školkařské technologie máme minimálně srovnatelné. Návštěvu přibližně deseti firem a arboret můžete zhlédnout zde: >link<

 • 12. června 2013 - Nabídka mladých roubovanců

  V sekci ceníků naleznete aktuální nabídku mladých roubovanců, které jsme si pro Vás připravili v rámci letošní letní nabídky. Vzhledem k vynikajícím klimatickým podmínkám věnujte prosím krátkou pozornost této nabídce. Dostanete se na ni když kliknete na tento obrázek:

   

 • 2. května 2013 - Jarní sezóna

  Jarní sezóna 2013 byla opravdu zvláštní. Než stihla začít, už skončila! Na začátku dubna se JEŠTĚ nedaly dobývat rostliny s balem a na konci dubna UŽ se nedaly dobývat. Nicméně stále tu máme a po celý zbytek jara a léta budeme mít rostliny v kontejnerech. Budeme proto rádi když navštívíte naši sekci CENÍKY >link< a vyberete si co potřebujete. Klimaticky, vzhledem k počasí, to vypadá, že bude moct ještě sadit dlouho ...

  Rovněž můžete využít široké nabídky výrobků z programu Agro Profi, kterého jsme distribuční centrum.

                                               

 • PozvánkaZB2013

  2. ledna 2013 - Zelená burza 2013

  Pozvánka ZB 2013

 • pfbanner

  31. prosince 2012 - PF 2013

  pf2013

 • 13. listopadu 2012 - Expedice je v plném proudu

  Expedice je v plném proudu. Ťukám na dubovou palici, aby to vydrželo a abychom mohli ještě pár rostlin, jako je ta z fotky, odvézt zákazníkovi.

  Expedice běží

 • Slevíci

  13. listopadu 2012 - Slevíci pro všechny

  Od včerejšího dne máte další možnost nákupu prostřednictvím slevového servru Slevici.cz

  Neváhejte a využite zajímavou akci pro hobby zákazníky.

  TENTOKRÁT JE V NABÍDCE "VÁNOČNÍ MIX" ROSTLIN PRO VAŠE TRUHLÍKY NA OKNECH

  >LINK<

   


 • 1. října 2012 - K nákupu u nás - večeře zdarma !

  Milujeme rostliny a přírodu vůbec, láska však prochází žaludkem, proto Vás zveme na večeři nebo oběd.

  Vyzvedněte si zákaznickou kartu. Každý hotovostní nákup nad 1000,- Kč bez DPH Vám do ní budeme zaznamenávat a při desátém nákupu od nás obdržíte poukázku na večeři (oběd) v hodnotě 500 Kč. Samozřejmě pro získání poukázky můžete udělat i jeden větší nákup. Proč nezískat něco navíc a přitom potěšit třeba svého partnera! Nebo cestou na Vaši realizaci můžete dobře poobědvat v našem městě.

  NĚKTEŘÍ Z VÁS UŽ S NÁMI V ANGELU BYLI NA JAŘE A JEJICH SPOKOJENST NÁS MOTIVOVALA K OTEVŘENÍ I PODZIMNÍ AKCE. PAMATUJTE LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM.

  Akce běží díky spolupráci s Pizza barem Angelo.

 • 11. dubna 2012 - Nabídka pro jaro 2012

  Naše nabídka pro jaro 2012  je aktualizována každý měsíc. Stáhnout si ji můžete >zde<, pravidelná týdenní aktualizace probíhá na našem e-schopu

 • 21. prosince 2011 - Zelená Burza 2012

  SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY KOLEGY NA PRVNÍ ROČNÍK ZELENÉ BURZY. KONTRAKTAČNÍHO SETKÁNÍ V PROSTORÁCH BRNĚNSKÉHO VÝSTAVIŠTĚ DNE 18.1.2012

  ZELENÁ BURZA 2012

 • 21. prosince 2011 - PF 2012

  KRÁSNÉ A SPOKOJENÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2012 PŘEJEME VŠEM SVÝM PŘÁTELŮM, KOLEGŮM, ZÁKAZNÍKŮM A FANDŮM ZAHRADNICKÉHO OBORU.pf2012

 • úspora

  7. listopadu 2011 - AKCE pro listopad - prosinec

  Dárkové poukazy

  Nakupte si u nás V LISTOPADU A PROSINCI své rostliny pro jarní výsadbu již teď. Nejen že ušetříte na DPH, ale také Vám nabízíme při tomto způsobu odběru slevu -20%. Rostliny si u nás vyberete, převezmete a uhradíte. My se Vám pak o ně zcela zdarma budeme starat do termínu Vaší jarní výsadby. TATO AKCE JE VHODNÁ I JAKO VÁNOČNÍ DÁREK.

 • 7. října 2011 - THUJE, OMORIKY, BOROVICE a další ryté

  Vážení zákazníci, po prakticky prosušeném září přišel dnes konečně zahradnický deštík, který jsme podpořili umělou zálivkou volných ploch. Znamená to, že jsme schopni Vám vydobýt  rostliny z volné půdy, především jehličiny. Kompletní nabídku naleznete zde.

   

   

   

  Th Smaragd 120

   

  Th. Malonyana 150 - 175

   

   

  Th.Smaragd 150-175

 • Acer shirazawanum Aureum

  9. srpna 2011 - Podzimní nabídka

  V sekci "Ceníky" naleznete aktuální nabídku pro podzim 2011. Rovněž jsou k dispozici speciální nabídky roubovaných rostlin : X/1/0 , X/1/1 nebo starší v Ko3lit. a Ko7,5 lit.

 • 18. března 2011 - Deutsche Baumsche

  Na výstavě IPM Essen nás našla sympatická redakturka zahradnické "bible"  časopisu Deutsche Baumschule. Vznikl z toho článek na dvě stránky : >link<

 • Prunus subhirtela Pentula Rosea

  15. února 2011 - Nabídky pro jaro

  V sekci "Ceníky" naleznete novou nabídku pro jaro 2011. Pro velkodběratele je aktuálně připravena škále slevových akcí. Nepropásněte je.

 • Logo IPM

  25. ledna 2011 - IPM ESSEN

  Veletrh IPM Essen, Německo 25.-28.1.2011

  Zápis o průběhu veletrhu

  Informace k veletrhu všeobecně:

  - IPM Essen navštívilo přibližně 60.000 návštěvníků - prezentovalo se tam 1.500 vystavovatelů z 43 různých zemí, mezi které patřily i takové exotické destinace jako jsou např. Spojené státy americké - všeobecně se dá říct, že bylo více skupinových - národních vystavovatelů než sólo jednotlivých firem, zajímavé byly např. svazové expozice z Polska nebo Maďarska

  Informace k návštěvnosti stánku:

  - náš svazový stánek byl v hale 10, pozice F15, z České republiky jsme byli jediní školkaři, ve vedlejší hale byla ještě další česká firma nabízející kontejnery
  - návštěvnost našeho stánku byla vysoká, přičemž nejsilnějším dnem byla středa (2.den veletrhu)
  - zájemce o náš stánek možno rozdělit do 3 skupin (pokud nepočítáme 4.skupinu složenou ze studentů sbírajících prospekty a reklamní předměty):

  1) 1/3 návštěvníků tvořili nákupčí pro zahradní centra a zástupci svazů školkařů různých zemí, kteří se přišli informovat na českou produkci a ceny, v těchto případech předán seznam školkařů a brožurka svazu s kontakty na předsedu a tajemníka. Vizitka nákupčích nebyla vyžádána, protože neměli konkrétní požadavky, přišli pouze informativně a ptali se mimo jiné i na možnost uspořádání okružní jízdy po školkách v ČR

  2) 1/3 návštěvníků tvořili obchodníci z různých zemí (DE, NL, IT, FR, PL, GR, AT, SK, RUS, LTU, GB, CH, BEL, MD, RO, HU, ES, IND, TUR, CHINA) kteří měli konkrétní požadavek na rostliny, prohlíželi si důkladně expozici, jednotlivé katalogy školek a ceník, pokud byl k dispozici, dívali se na příslušnou stránku o školce v seznamu školkařů a na mapě ČR jim bylo ukázáno sídlo školky. Ve většině případů si seznam ponechali. Všichni návštěvníci z této kategorie přenechali svoji vizitku a prosí o zaslání cenových nabídek na jejich mailové adresy. Snažili jsme se zde nikoho neupřednostňovat a zakroužkovat v seznamu všechny odpovídající dodavatele.

  3) 1/3 návštěvníků představovali majitelé školek z různých zemí, kteří se přišli podívat na českou produkci a ptali se většinou na nákup mladých rostlin za účelem další kultivace a na možnost výměnného obchodu.

  - ze všech návštěv, které by mohly být přínosem pro naše školky, byl pořízen záznam v sešitu a byla přicvaknuta vizitka, sešit se bude nacházet u Ing. Procházky, elektronický přepis je pro členy Svazu školkařů na vyžádání tamtéž.

  Pracovní tým na stánku

 • 22. ledna 2011 - Květinový ples 2011

  Květinový ples úspěšně proběhl 22.1.2011. podrobnější informace včetně pozvánky na příští rok najdete na stránkách občanského sdružení Podhostýnští zahradníci.

 • 1. září 2010 - Alej přátelství

  Naše firma se spolupodílela na projektu Svazu školkařů při výsadbě Aleje přátelství ve Varšavě v rámci výstvy Zieleň to ziczie 2010. Reakce tisku si můžete přečíst v našich referencích.

 • 31. srpna 2010 - Nabídka pro podzim 2010

  Právě jsme aktualizovali naše nabídky pro podzim 2010. Pokud jste ji neobdrželi poštou nebo mailem, rádi Vám ji zašleme, zanechejte prosím svou adresu. Současně Vám přinášíme AKČNÍ  NABÍDKU  pro toto období.

 • 18. května 2010 - AKČNÍ NABÍDKA mladých roubovanců

  Dnes jsme pro Vás sestavili letní nabídku roubovaných rostli jednoletých (X/1/0) a dvouletých (x/1/1), naleznete ji v oddělení ceníky buď jako součást PROFI nabídky nebo jako samostatný přehledný list. Pro letošní sezónu jsme stanovili několik cenových hladin se slevami až -30%.

 • 13. května 2010 - E SHOP

  S potěšením Vás informujeme, že byl zprovozněn náš E-SHOP na portálu Zelené.info. Od 13.května dokonce i pro drobné zákazníky. Těšíme se na Vaše návštěvy.

 • 25. března 2010 - DOPLNĚNÍ NABÍDKY

  Aktualizovali jsme jarní nabídku o některé zajímavé kultivary rostlin, mrkněte do kapitoly Ceníky

 • 30. ledna 2010 - Květinový ples 2010

  Na odkazu --link-- naleznete sadu fotografií z Květinového plesu, který uspořádali Podhostýnští zahradníci 30.1.2010 ve společenském domě Sušil v Bystřici pod Hostýnem.


 • O společnosti
 • Produkce rostlin
 • Zahradní realizace
 • Ostatní služby